DELIFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DELIFORUM

NET ALEMININ EN DELI FORUMU

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» komik erkek mi romantik erkek mi?
Keşke webcam açmasaydın Icon_minitimeSalı 30 Mart 2010 - 17:57 tarafından -'Şym

Keşke webcam açmasaydın Icon_minitimePaz 2 Kas. 2008 - 15:21 tarafından ChiqoLada-Uyuss-54

» çiz ve gör
Keşke webcam açmasaydın Icon_minitimeC.tesi 1 Kas. 2008 - 18:44 tarafından dadLu-DeLü xD

» İtiraf edinn neyi özledinizzz....
Keşke webcam açmasaydın Icon_minitimeC.tesi 1 Kas. 2008 - 18:20 tarafından ChiqoLada-Uyuss-54

» youtube de video takılmasına sonn..!!
Keşke webcam açmasaydın Icon_minitimePaz 26 Ekim 2008 - 23:10 tarafından dadLu-DeLü xD

» driver (ekran kartı) Ti4200
Keşke webcam açmasaydın Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008 - 22:40 tarafından dadLu-DeLü xD

» en çok kimi merak ediyorsunuz??
Keşke webcam açmasaydın Icon_minitimePtsi 29 Eyl. 2008 - 16:36 tarafından Djwatan

» Alttaki üye hangi şarkı türünü sevio?
Keşke webcam açmasaydın Icon_minitimePtsi 29 Eyl. 2008 - 12:07 tarafından elifgenc_ozgeosman

» Tikky Muhabbetleri
Keşke webcam açmasaydın Icon_minitimePaz 28 Eyl. 2008 - 12:51 tarafından elifgenc_ozgeosman

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
net aleminin en deli forumu
deliforum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim

Keşke webcam açmasaydın

3 posters
YazarMesaj
elifgenc_ozgeosman
caylak
caylak
elifgenc_ozgeosman

Lakap : Sapancali_Seker_Kız

Keşke webcam açmasaydın Empty
MesajKonu: Keşke webcam açmasaydın   Keşke webcam açmasaydın Icon_minitimePaz 24 Ağus. 2008 - 12:46

ARKADASIMLA MSN DE KONUSUODUK BIZ ARKADASIMLA BIRBIRIMIZI COK SEVERDIK SORA BEN ARADASIMA MAYIN TARLASI OYNAMAK ISTIORUM DEDIM BERABER OYNADIK SORA ARKADASIM BANA CAM ACSANA DEDI BENDE ARKADASIMA ISIK ACIK DEGIL GECE LAMBASI ACIK DEDIM SAAT GEC DI ISIK DA GOZLERIMI ALIODU UYKUMDA VAR GIBIYDI SORA CAM ACILMAYA BASLARKEN BEN KENDIMI COK TUHAF HISSETTIM TÜYŞERIM DIKEN DIKEN OLMUSTU ELLERIMI BIRBIRIME SURTTUM ELLERIM DE USUMUSTU CUNKU SORA ARKADSIMA CAM ACTIM 1 2 DAKIKA GECMEDI ARKADSIM HIC BISI DEMEDEN BIRDEN CIKTI BENDE MERAK EDIP ARADIM AMA CEP TELEFONU KAPALIYDI BENDE UYUDUM YRN OKUKLA GITTIK ENDE ONA NDN CIKTIGINI SORDUM VEDE O DEDIKI SOLEYECEM AMA INANMAYACAKSIN DEDI BENDE SOLE DEDIM AMA HADE BISI OLMAS DEDIM SORA ANLATTI KESKE ANLATMAS OLAYDI SOLEDIKLERINI KESKE DUYMASAYDIM...
GECE SEN KAMERAYI ACTIN YHA DEDIM BENDE EE DEDIM ISTE O ANDA SENIN ARKANDAKI GARDOLABIN KAPAGI ACIKTI ICINDE SAYDAM BEYAZ BISI VARDI BIRDEN TAMAMEN BEYAZ OLDU SORA BANANA GULDU ISARET PARMAGINI SALLAYARAK BANA SENI SENI DER GIIBI HALI VARDI DEDI BEN SOK OLMUSTUM BIRDEN O GECEKI GIBI URPERMISTIM SORA SENIN ARKANA GECTI VE ELLERINI SENIN BASININ ETRAFINDE GEZDIRDI DEDI BENDE HEMEN CIKTIM DEDI BEN 2. SOKLU YASAMISTIM SORA ARKADSIM BANA II MISIN DIE SORDUM BEN EVE GELINCE O GARDOLABI HEMEN ATTIRDIM...
OGUNDEN SORA ARKAMA DAHA COK BAKAR OLDUM VEDE MSN DEN CAM ACMAAYA KORKAR OLDUM
BU HIKAYE KESINLIKLE DORU zaten BOLE BISI YASAYANLAR BUNU BILIR

[ALINTIDIR]
dadLu-DeLü xD
Admin
Admin
dadLu-DeLü xD

Lakap : dadLu-deLü-uyuS-mannaq

MesajKonu: Geri: Keşke webcam açmasaydın   Keşke webcam açmasaydın Icon_minitimePaz 24 Ağus. 2008 - 12:51

wayyy çooook tırstımmm bidaa akşamları filan kimseye kamera açmicammm çok ürküttü bu hikaye bniii
paylaşım için tşkr deliforumlar cnm
http://deluforum.tr.cx
aquafantasya
CO-ADMİN
CO-ADMİN
aquafantasya

Lakap : akrep

MesajKonu: Geri: Keşke webcam açmasaydın   Keşke webcam açmasaydın Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008 - 3:05

bu nedir öle ya dur bi bakim arkamda kimse var mı ya ? pale
arkadaşlar yapmayın öle ya ben inanırım walla bak ha pale pale pale
http://www.deluforum.tr.cx
dadLu-DeLü xD
Admin
Admin
dadLu-DeLü xD

Lakap : dadLu-deLü-uyuS-mannaq

MesajKonu: Geri: Keşke webcam açmasaydın   Keşke webcam açmasaydın Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008 - 12:40

hehe SmileSmileSmile aLLah biz insanlara iman gücü wersn
yawww neye inancaz neye inanmıcaz bilmiyorum :S:S hayatımıza da dinimizede öyle yalanlar atıyorlarKi neye inanalım şaşırdıkkk :S:S Sad Sad Shocked silent scratch scratch
http://deluforum.tr.cx

Keşke webcam açmasaydın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-