DELIFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DELIFORUM

NET ALEMININ EN DELI FORUMU

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» komik erkek mi romantik erkek mi?
Sana Azab-ı İlahi Gelir Icon_minitimeSalı 30 Mart 2010 - 17:57 tarafından -'Şym

Sana Azab-ı İlahi Gelir Icon_minitimePaz 2 Kas. 2008 - 15:21 tarafından ChiqoLada-Uyuss-54

» çiz ve gör
Sana Azab-ı İlahi Gelir Icon_minitimeC.tesi 1 Kas. 2008 - 18:44 tarafından dadLu-DeLü xD

» İtiraf edinn neyi özledinizzz....
Sana Azab-ı İlahi Gelir Icon_minitimeC.tesi 1 Kas. 2008 - 18:20 tarafından ChiqoLada-Uyuss-54

» youtube de video takılmasına sonn..!!
Sana Azab-ı İlahi Gelir Icon_minitimePaz 26 Ekim 2008 - 23:10 tarafından dadLu-DeLü xD

» driver (ekran kartı) Ti4200
Sana Azab-ı İlahi Gelir Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008 - 22:40 tarafından dadLu-DeLü xD

» en çok kimi merak ediyorsunuz??
Sana Azab-ı İlahi Gelir Icon_minitimePtsi 29 Eyl. 2008 - 16:36 tarafından Djwatan

» Alttaki üye hangi şarkı türünü sevio?
Sana Azab-ı İlahi Gelir Icon_minitimePtsi 29 Eyl. 2008 - 12:07 tarafından elifgenc_ozgeosman

» Tikky Muhabbetleri
Sana Azab-ı İlahi Gelir Icon_minitimePaz 28 Eyl. 2008 - 12:51 tarafından elifgenc_ozgeosman

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
net aleminin en deli forumu
deliforum
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim

Sana Azab-ı İlahi Gelir

YazarMesaj
ChiqoLada-Uyuss-54
mederator
mederator
ChiqoLada-Uyuss-54

Lakap : yoqq

Sana Azab-ı İlahi Gelir Empty
MesajKonu: Sana Azab-ı İlahi Gelir   Sana Azab-ı İlahi Gelir Icon_minitimePtsi 18 Ağus. 2008 - 22:36

Adamın biri tek başına yolculuk yaparken, şeytan insan kılığında yanına gelip, arkadaş oldu. Adam öğle namazını, ikindi namazını, akşam namazını ve yatsı namazını kılmadı. Şeytan hayretler içinde kalıyordu. Her seferinde belki vaktin sonunda kılar, belki unuttu kaza eder diye bekledi. Ama olmadı.

Uyuma vakti geldi, adam yatıp uyudu. Sabah oldu, adam sabah namazını da kılmayınca, şeytan adamdan ayrılmak istediğini belirtti. Adam, (Ne güzel yol arkadaşlığı yapıyoruz, seni üzdüm mü? Bir şey yaptıysam söyle) dedi. Şeytan cevap vermedi. Adam ısrar etti, (Yoksa söylemeden bırakmam) dedi.

Şeytan, (Sen benim kim olduğumu biliyor musun?) dedi. Adam, (Sen söyledin ya, filan kimsesin) dedi. Şeytan, (Hayır ben şeytanım. Tam iki yüz bin sene ibadet ettim. Bu kadar zaman içinde bir kere Allah'a asi oldum ve ondan dolayı da kovuldum. Sen ise bir günde tam beş kere isyan ettin. Belki şimdi sana azab-ı ilahi gelir. Senin yanında olmam hasebiyle ben de azaba uğramaktan korkuyorum) diyerek adamdan uzaklaştı...

ALINTI ----

Sana Azab-ı İlahi Gelir
1 sayfadaki 1 sayfası