DELIFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DELIFORUM

NET ALEMININ EN DELI FORUMU

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» komik erkek mi romantik erkek mi?
ne olursa olsun beni unurma Icon_minitimeSalı 30 Mart 2010 - 17:57 tarafından -'Şym

ne olursa olsun beni unurma Icon_minitimePaz 2 Kas. 2008 - 15:21 tarafından ChiqoLada-Uyuss-54

» çiz ve gör
ne olursa olsun beni unurma Icon_minitimeC.tesi 1 Kas. 2008 - 18:44 tarafından dadLu-DeLü xD

» İtiraf edinn neyi özledinizzz....
ne olursa olsun beni unurma Icon_minitimeC.tesi 1 Kas. 2008 - 18:20 tarafından ChiqoLada-Uyuss-54

» youtube de video takılmasına sonn..!!
ne olursa olsun beni unurma Icon_minitimePaz 26 Ekim 2008 - 23:10 tarafından dadLu-DeLü xD

» driver (ekran kartı) Ti4200
ne olursa olsun beni unurma Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008 - 22:40 tarafından dadLu-DeLü xD

» en çok kimi merak ediyorsunuz??
ne olursa olsun beni unurma Icon_minitimePtsi 29 Eyl. 2008 - 16:36 tarafından Djwatan

» Alttaki üye hangi şarkı türünü sevio?
ne olursa olsun beni unurma Icon_minitimePtsi 29 Eyl. 2008 - 12:07 tarafından elifgenc_ozgeosman

» Tikky Muhabbetleri
ne olursa olsun beni unurma Icon_minitimePaz 28 Eyl. 2008 - 12:51 tarafından elifgenc_ozgeosman

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
net aleminin en deli forumu
deliforum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim

ne olursa olsun beni unurma

2 posters
YazarMesaj
ChiqoLada-Uyuss-54
mederator
mederator
ChiqoLada-Uyuss-54

Lakap : yoqq

ne olursa olsun beni unurma Empty
MesajKonu: ne olursa olsun beni unurma   ne olursa olsun beni unurma Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008 - 13:19

--------------------------------------------------------------------------------

kız ve oğlan okulda görürler birbirlerini. oğlan aşıktr kızın haberi yoktur. oğlan bir gün kızın yanına gider ve duygularını açıklar. meğer kızda ona karşı boş değildir.oğlan kıza sana aşığım der. kız susar. aslında kız şaşırır bi insan kısa sürede nasıl böyle aşık olur. aradan bir yıl geçer.kız oğlana sana aşığım der. bu sefer oğlan susar. kız üzülür.
ertesi gün oğlan kızın yanına gelir.ben seni sewmiyorum der. kız hayatının en büyük şokunu yaşar. NASIL NASIL.... NASIL. NEDEN... NİYE sorularıyla göz yaşı döker.
ertesigün oğlanı görür.yanına gidip bu soruları ona sorucaktır. ama oğlanın yanında başka bir kız wardır. istemeden konuşmalarına kulak misafiri olur. oğlan diğer kıza seni sewiyorum der.
kız işte ozaman anlamştır bu kadar kısa sürede nasıl aşık olur diye. aşk değil onunki. aradan 2 yıl daha gecr. bambaşka yerlerde bambaşka kişilerle hayatlarını sürdürüyorlar şimdi. ama kız oğlanı unutmadı. unutamas.çünkü o gerçkten sewdi, aşık oldu, we aşkın zamanla acıya dönüştüğünü öğrendi. kız haykırdı AŞK DUDAKLARDA KALMALI. AŞK SÖZCÜĞÜNÜ SÖYLEDİNMİ DUDAKLARINDAN SÜZÜLMELİ. EĞER YUTARSAN MİDEYE DEĞİL KELBE İNER. ODA İNSANA DAYANILMAZ ACI WERİR DİYE.
kız bir intahar etmek için uçurumun kenarına gider. kızın en yakın arkadaşı oğlana haber werir. oğlanda onun peşndn uçurumun kenarına koşar.
KIZ- NEDEN GELDİN HALA NE İSTYSN BENDEN. der
OĞLAN-BENİM YUZUMDEN ATLAMANI İSTEMİYORM DER.
KIZ-BEN SENİN YUZUDEN DEĞİL BANA CEKTRDİĞİN ACI YÜZÜNDEN ATLIYORUM.BANA SENİ SEWYRM DEMİŞTN. EĞER SENİNKİ SEWMEKSE BENİM HİSSETTİKLERİMİN TARİF YOK. AŞKIN SİZİN GİBİ İNSANLARIN AĞZINDA DOLAŞMASI BELKİDE BUDURUMA GETİRDİ BENİ. SANA AŞIĞIM DEMESEYDİN BEN BU DURUMDA OLMAZDIM. AMA SENİ ÇOK SEWİYORUM. İNTAHAR ETMEK İSTEMEDİM. AMA BU ACI BENİ HERKESTEN KOŞARAK UZAKLAŞTIRDI.ŞİMDİ TEK İSTEĞİM. BENİ UNUTMA.
KIZ BU SÖZLERİN ÜZERİNE İNTAHAR EDER.
ChiqoLada-Uyuss-54
mederator
mederator
ChiqoLada-Uyuss-54

MesajKonu: Geri: ne olursa olsun beni unurma   ne olursa olsun beni unurma Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008 - 13:20

ßoyle insanlardan nefret ediyorum.......
dadLu-DeLü xD
Admin
Admin
dadLu-DeLü xD

Lakap : dadLu-deLü-uyuS-mannaq

MesajKonu: Geri: ne olursa olsun beni unurma   ne olursa olsun beni unurma Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008 - 14:03

güzel bi hikayeymişş paylaşım için tşkr...

aşkıı sevgiyi bilmyennnlerrr ben aşığım deyiptee aşk ı kirletmesinLer yaaaaaaaf Sad Sad Sad Sad Sad Mad Mad Mad Mad
http://deluforum.tr.cx
ChiqoLada-Uyuss-54
mederator
mederator
ChiqoLada-Uyuss-54

MesajKonu: Geri: ne olursa olsun beni unurma   ne olursa olsun beni unurma Icon_minitimeSalı 2 Eyl. 2008 - 11:55

dadLu-DeLü xD demiş ki:
güzel bi hikayeymişş paylaşım için tşkr...

aşkıı sevgiyi bilmyennnlerrr ben aşığım deyiptee aşk ı kirletmesinLer yaaaaaaaf Sad Sad Sad Sad Sad Mad Mad Mad Mad
doru dıyosun

ne olursa olsun beni unurma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ayna- Bari Sen Unutma Beni